Exposanten info

ZOMER EDITIE 2017

9 – 10 JULI 2017

Aanmelding

Modefabriek streeft ernaar een complete, veelzijdige en uitgebalanceerde mix van merken te presenteren aan haar bezoekers; van nieuwe labels en jonge merken tot een scala aan bekende merken. De zorgvuldig geselecteerde labels in het midden- en hogere segment vormen een duidelijke afspiegeling van de huidige trends in de modewereld. De nadruk ligt daarbij altijd op kwaliteit, creativiteit en innovatie. Dat is waar Modefabriek voor staat.

Om een constante kwaliteit op Modefabriek te waarborgen, hanteert Modefabriek een aanmeldings-  en toelatingsprocedure voor alle merken die zich opgeven. Alle aanmeldingen worden beoordeeld door het selectieteam van Modefabriek, dat overzicht houdt over het totale productaanbod.

Binnen drie weken na het indienen van uw aanvraag krijgt u bericht van ons.

VUL HIER DIRECT ONLINE HET AANMELDFORMULIER IN

sales contact

Heeft u interesse om deel te nemen aan Modefabriek, neem dan contact op met ons sales team.

Annemarie van Nijen
Head of Sales
DISTRICT A
annemarie@modefabriek.nl

Claudia Wouters
DISTRICT A
claudia@modefabriek.nl

Robert Grauwen
DISTRICT B
robert@modefabriek.nl

Marinke Fleddérus
DISTRICT C
marinke@modefabriek.nl

Virgil Sonokromo
DISTRICT C
virgil@modefabriek.nl

Leonne ter Woord
Sales Support
sales@modefabriek.nl

inloggen modefabriek-online

LOG IN VIA MODEFABRIEK-ONLINE

U kunt hier inloggen met uw eigen inloggegevens, welke u zijn toegestuurd via mail.

Informatie document

modefabriek 15 01 by RVDA 4014 - kopie

Voor meer informatie over deelname aan Modefabriek, klik hier op het informatie document:

INFORMATIE DOCUMENT JANUARI 2017

Amsterdam Hotels

Wilt u in Amsterdam overnachten tijdens Modefabriek? Bekijk dan de lijst met speciale aanbiedingen van door ons geselecteerde hotels – zie onderstaande link. De actieprijzen gelden alleen voor deelnemers en bezoekers van Modefabriek. Vermeld bij uw reservering “Modefabriek”.

BEKIJK HOTELS