Maak nu een gratis retailer account aan of bekijk de andere mogelijkheden.
Maak nu een gratis retailer account aan of bekijk de andere mogelijkheden.
Type Parttime | Location Eemnes | Since 24/05/2022 | Closing date 05/07/2022 |
Moon Company Fashion Agency is een groeiende fashion agency, met een mooie variatie aan hoog gesegmenteerde sustainable fashion merken. De merken die wij vertegenwoordigen zijn: Amour Shirts | FIVE Paris | Lollys Laundry | Louizon Paris | Poppy Field the Label | SB Copenhagen. Deze sustainable merken vertegenwoordigen wij door heel Nederland als agentschap.
Onze, pas 1 jaar oude, showroom is gevestigd in Eemnes, de best bereikbare stad van Nederland. Ons team bestaat uit twee mensen en het is tijd om te groeien om ons grote succes, een nog groter succes te maken samen met jou!
Allround Back Office Manager
24 / 32 uur
Wil je werken in een klein team, waar hard werken voorop staat, jij het verschil kunt maken door middel van jouw eigen inbreng en hou je van omgang met mensen, ben je klantvriendelijk en hou je van administratieve werkzaamheden met eventuele sales uitbereiding indien jou dit aanspreekt? Dan zijn wij op zoek naar jou!
Kort nog over de functie:
In deze functie ben jij het aanspreekpunt voor onze klanten en internationale leveranciers. Jij ontvangt de klanten in onze showroom en zorgt samen met je collega’s voor een prettige sfeer voor onze klanten en natuurlijk ons zelf. Is er een kleding item stuk? Jij bent degene die dit oplost samen met onze klant en onze leveranciers. Daarnaast hou je de algemene mailbox bij, ben je verantwoordelijk voor de showroom, plan je afspraken in met klanten, verwerk je orders in de verschillende B2B systemen en ben je druk bezig met facturatie, creditering en het maken van budgetten. Wij staan altijd open voor goede ideeën en daarom mag je deze functie ook uitbreiden met extra leuke taken. Zo staan wij ervoor open dat je ook een van onze merken mag verkopen. Of te wel een zeer afwisselende en leuke functie!
Een deel van jou té leuke en afwisselende taken zijn:
Het is top als je over onderstaande punten beschikt:
Wat krijg je ervoor terug:
Enthousiast geworden? Natuurlijk! Jouw motivatiebrief en bijbehorend curriculum vitae mag je mailen naar Monica ten Cate. Ook worden wij enorm enthousiast van sollicitatie video’s, maar dit is natuurlijk geen must. We kijken enorm uit naar jouw sollicitatie! Je kunt Monica bereiken door te mailen naar monica@mooncompany.nl
Share vacancy